Kariéra

Vážení uchazeči,

Děkujeme Vám o potencionální zájem pracovat v naší rodinné firmě, která byla založena na začátku roku 2015 jako součást naplnění další vize firmy PROVISIONTRADE,s.r.o., která se tímto směrem vypravila, aby se zase o něco více přiblížila k potřebám svých zákazníků. Firma PROVISIONTRADE,s.r.o působí na trhu již více než 10 let.

V současné době sháníme pracovníky na volná pracovní místa:

1. Frézař, soustružník

Požadujeme:

  • USO vzdělání v oboru(min. vyučen) (soustružník, frézař, nástrojař….)
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, manuální zručnost
  • základní orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost, slušné vystupování a dodržování pracovních předpisů
  • zodpovědnost
  • ŘP - výhodou ne však podmínkou

Nabízíme:

  • možnost pracovního růstu
  • možnost obměny pracovního místa a zařazení v rámci firmy
  • příjemný kolektiv
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • příplatky ke mzdě dle odváděného výkonu
  • odměny
  • korektní jednání
  • zodpovědnou práci
  • různorodou práci
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • veškeré pracovní pomůcky

Náplň práce:

  • obrábění dílců dle zadání a požadavků zákazníka

2. Realizační pracovník

Požadujeme:

  • USO vzdělání v oboru(min. vyučen)

Nabízíme:

  • odměny

  • realizační práce v automobilovém průmyslu (montáže přípravků, odborné čištění a údržba forem, součinnost při výrobě přípravků)
  • montáže a opravy na realizační dílně dle potřeb zadavatele
  • čištění a tryskání přípravků

Své životopisy můžete zasílat na adresu:
Zodl.milos@provisiontrade.cz

Nebo kontaktujte firmu:

PROVISIONTRADE-KOVO, s.r.o.
Znojemská 5594/54
Jihlava 586 01
Česká republika

Ing. Miloš Zodl
+420 774 450 440

mapa

Naše společnost staví na velmi úzké spolupráci se zákazníkem založené na vysoké kvalitě produktů, krátkých dodacích lhůtách a na neustále se zkvalitňujícím servisu a službách přizpůsobených konkrétním potřebám každého odběratele. Kvalifikovaný tým našich zaměstnanců je připraven řešit se zákazníkem jakýkoliv technický nebo logistický problém, který je spojen s dodávkami a jakostí výroby.

Nikdy se nestavíme k problémům zády a vždy se snažíme maximálně řešit daný problém a následně vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.

Naše společnost se snaží být spolehlivější než ostatní!

PROVISIONTRADE, s.r.o.
PROVISIONTRADE-KOVO
Znojemská 54
58601 Jihlava

GSM:       +420 774 450 440

OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek
6:30 - 14:30
Nenašli jste co jste hledali?